Logo

...Geslaagd...!

 

Wij feliciteren onze geslaagde leerlingen!

Wie zijn er geslaagd?

havo

Wouter Alblas | Rob Arkesteijn | Jordan Ax | Maartje Bakker | Kas Bakker | Sophie Bartelsman | Sophie Blok | Luuk Blokland | Koen van den Boom | Noa Bosman | Daan de Bruin | Samuël Brusse | Sven Burg | Ties Cieremans | Wendy Clement | Vivian Dalsem | Flor Dalsem | Robin Danckaarts | Emma Delhanty | Kirsten Diefenbach | Lex Disselkoen | Luuk Driesse | Fleur Duivenvoorden | Darrell Ebenhaezer | Anne van Eeken | Diaz Eijgenraam | Julia van der Eijk | Mark van den Eng | Jorren Engelsma | Josephine Feij | Luc Geene | Arthur van Geest | Aimée Gerling | Samantha Glaudemans | Ruben Haaksman | Yfke van Haasteren | Doortje Hage | Jonas van Hagen | Jasper Hamakers | Rick Herman | Iris Herman | Isa van Heusden | Lisa Hoekema | Fleur van der Hoeven | Thomas van 't Hof | Tim Hollenberg | Tycho Honing | Yentin Hu | Linde van Huijstee | Ilja van Huijstee | Walter Ijeh | Fabian de Jong | Milou Joosse | Indi Jorritsma | Bono Kaiser | Femke Kalisvaart | Erdi Kamcili | Janna van der Kevie | Doris Kleijweg | Kris de Klein | Sven Kloostra | Maartje Kluiters | Daan Koek | Flora Koeleman | Reinier Koole | Heribert Korte | Evy Kras | Vyenne Krijgsman | Ivar Kuipers | Babet Lagerwerf | Sander Lam | Dirk van Leipsig | Sam van Lier | Lieke Lim | Bram Louvenberg | Jochem Maes | Rosan van Marrewijk | Ruben van der Meer | Mike van der Meeren | Megan Melief | Victor Mendes | Youri Meulkens | Joris Middendorp | Dasha Mostert | Steven Nederend | Lucy Nguyen | Frank van Nieuwpoort | Ivalnera Nijverman | Tanne van Nispen | Viola Noordam | Beau Nunes | Kevin Oostrum | Jaap Paulissen | Gilad Perez | Sterre Peters | Frederike Pieterse | Berber Planken | Maud Plichta | Wessel Ploeg | Mike Ploum | Jennifer van de Pol | Faarnaz Pour Morshed | Ilona Qualm | Charlie de Raaf | Ganlar Ragmanov | Gayle Reijchard | Julian Reniers | Máté‚ Ridder | Inti Ridder | Arwin Ridduwan | Tom Rijnders | Daniëlle Rinsma | Silvano Roberti | Danique van der Roest | Ilse Ruijgt | Judith de Ruiter | Marouane Saidi | Kaylee Sambo | Esmee Schoneveld | Dion Schreuder | Luuk Schwencke | Richard Sharifi  | Juliëtte Slootweg | Darren Smits | Elin Speekenbrink | Pom Steijn | Merel Twisk | Lisa van der Valk | Job Valkenburg | Stuart Vastenburg | Jesse van der Veen | Danny Veldhuis | Simon Verbraeken | Nika Verheezen | Laura Vermeer | Milou Vermeulen | Fee de Vetten | Daan Vink | Yvo Vis | Eva van Vliet | Tessa van Vliet | Roy van der Vlis | Rick Vollebregt | Ezra van de Voorde | Iris van der Voort | Thomas Vreeburg | Ava de Vroege | Ilse de Waal | Daphne de Waal | Robyn Weerts | Quinty-May van Wensveen | Dante Wessels | Annicka van Wijk | Timo Wiltschut | Bente Winkels | Oscar Wishaupt | Anna de Wit | Olaf de Wit | Madelief Wolf | Hugo Wolf | Nikita van Yperen | Elise van Zijp | Jacob Zwaal

Tweede tijdvak:

Yara Baan | Roxanne Bos | Huuub Dijkgraaf | Donya El Basri | Gerben Fidom | Ayse Gözükara | Frouq Hatami | Lesley Hoevenaar | Bas Houweling | Christiaan Klootwijk | Maurice Kuin | Thomas Mantel | Victor Mendes | Quirin Nieuwenhuizen | Sanne Pasman | Siem Plomp | Gijs Reinders | Chimène Schut | Daan van Tartwijk | Sanne Vellinga | Bo de Vroege

vwo-atheneum

Victor van Ardenne | Anneke Attema | Julia Beek | Femke van Bodegom | Karel van Bodegom | Robin van den Bosch | Saskia Bremer | Esmee van Breugel | Gus Campbell | Sanne Caspers | Vincent Chen | Linge Dicke | Anne-Louise van den Doel | Simone van Doorn | Vivian van Dorssen | Axel Dries | Sterre Duijndam | Babs van Eijk | Dirck van den Ende | Sophie Gores | Laura van der Hart | Amber van der Helm | Gijs Hooghiemstra | Mees Huges | Dorrit Huijskes | Philippe Hulst | Guyan Jagroep | Lois Jansen | Sam Kaart | Kiran Kamta | Yillannah Katerberg | Noah Knegt | Caitlin Kong | Thomas Koppelaar | Babette Koppert | Amy Koreneef | Kellin Korevaar | Dennis Kouwenhoven | Timon Kuijper | Borre Kunz | Marwan Laaraj | Nick Langenhorst | Isabella van Leeuwen | Litske van Leeuwen | Annah van der Lelij | Floor Lemmen | Pim Linneweever | Joost de Looze | Eline van Lopik | Rik Luisman | Marijke Maes | Christian Martens | Wolf Meerburg | Timo Meester | Lars Mennes | Joas Nel | Jaiel Niamat | Ilse van Ogtrop | Irene van Oosten | Marijn Ortt | Eline Otte | Irina van Paassen | Danique Pieneman | Anisa Podvorica | Tessa Pohl | Sella van Poppel | Willem Raijmakers | Moska Raiz | Eline van Rijn | Laurine Roeper | Bruno Rosch | Silvijn van Rossen | Laura Schutte | Lotte Siahaija | Nathalie Stobbe | Maren Stokhof | Lennart Suiker | Jeroen van Til | Coen van Tol | Milla van der Toorn Vrijthoff | Guus Verhaar | Jesse Verhagen | Rutger Verhagen | Daan Voois | Maaike de Vree | Bart van der Wal | Alasdair Walstra | Liss van Wensveen | Lieke van Wijngaarden | Marijn Willemse | Dion van Winden | Tim van Wingerde | Mike de Wolf | Luuk Wooning | Imke Wooning | Dimitry Yarovyi

Tweede tijdvak:

Sophie Gores | Cynthia van Harten | Wouter Maartense | Suze Rethans

vwo-gymnasium

Stephanie Bokkers | Luuk Bongaards | Bart van Boxmeer | Bob Bremer | Tim van Geest | Arthur de Groot | Jaline van Hartingsveldt | Jasper Hoekzema | Tom Hooijmans | Doeke Jebbink | Sybrich Laskewitz | Shirley Li | Pieter van Rijckevorsel | Jonne van der Schans | Esther van Seters | Iris Soer | Mattias Tuk | Kaj Verheij | Elise de Vries | Menno Wagenaar | Bente Weertman

Terug naar nieuwsoverzicht